Prezenty dla niego, co wybrać?

Prezenty dla niego
Prezenty dla niego

Kiedy zbliża się 14 lutego wiele kobiet zastanawia się, co kupić swojemu mężczyźnie. Niektóre kobiety nie chcą się wysilić i kupują zachowawcze prezenty dla niego, kolejny krawat, który niczym nie różni się od pozostałych, następny film do obejrzenia po pracy. Mężczyzna obdarowany takim prezentem uprzejmie podziękuje i odłoży „niespodziankę” na „później”.

W sieci codziennie pojawiają się nowe pomysły na prezenty na urodziny, imieniny, dzień chłopaka, Mikołajki, Gwiazdkę lub jak wspomniałam na Walentynki. Chcemy być oryginalne, z poczuciem humoru i dystansem do siebie wybierzmy prezenty dla niego, który puszcza do nas oko. Maski jak z Wenecji, dzwonek, który przypomina, że nadszedł czas na…, poduszki z podobnym przesłaniem albo gra dla dwojga z odrobiną humoru, wymieniłam tylko niektóre pomysły na prezenty dla niego.

Wprowadźmy trochę magii, co powiecie na kieliszki z lodu, który nie topnieje, niepozbawione magii są świecące kości miłości. A może chcielibyście być przez chwilę czarni, proponuję czekoladową farbę do ciała, nawet brelok może być atrakcyjny, jeśli potrafi ukryć awaryjne 50 zł. Jeśli twój chłopak ma dystans do siebie chętnie napije się z kubka granatu. Zafascynowanych systemem dwójkowym polecamy zegar binarny, niezapomnianych wrażeń dostarczy papier toaletowy, który prawie niczym nie różni się od banknotów 100 dolarowych.

Jeśli twój chłopak lubi imprezować jest, w czym wybierać. Kup mu perukę afro, zrobi wrażenie na każdym, potem możecie zagrać w ruletkę, a jeśli wino leje się strumieniami, przyda się zatyczka do wina na szyfr, i już nikt wam nie wypije waszego ulubionego trunku. Fanom szachów proponuję wersję imprezową gry. Biurkowe piłkarzyki to miejsce, w którym impreza się rozkręca, jeśli możesz sobie pozwolić na ten luksusowy gadżet, twój facet na pewno to doceni. Chińczycy wierzyli, że Latające Lampiony przynoszą szczęście, są eleganckie i urozmaicą każde party.

Mężczyźni podążają za nowościami, najnowsza gra, nowoczesny telefon, gadżety do komputera chcą mieć, jako pierwsi. My poszliśmy za ciosem i mamy wiele upominków, które ucieszą Panów. Wybrane przez nasza firmę Prezenty dla niego zaskakują, zadziwiają i co ważne podobają się twojemu mężczyźnie, który doceni, że nie zabrakło ci odrobiny humoru.